verze pro tisk

Multifokální brýle od Hoya

25. září 2014

Čekáte miminko a přitom patříte k matkám, které trpí špatným zrakem? Zejména v období těhotenství byste měla myslet nejen na zdraví svého budoucího miminka, ale také na své vlastní blaho. Společnost Hoya přináší na trh multifokální brýlové čočky, s nimiž budete mnohem lépe vidět své okolí než doposud.


Zdroj: hoyaluxid.comZdroj: hoyaluxid.com

Multifokální brýlové čočky jsou správnou volbou zejména pro ty uživatele dioptrických brýlí, kteří používají dioptrické brýle, jak na dálku, tak nablízko. Veškeré potřebné informace o multifokálních brýlových čočkách naleznete na této webové adrese www.hoyaluxid.com/cs/home.

Velká většina uživatelů brýlí si do čtyřicátého věku vystačí s jednoohniskovými brýlovými čočkami, které jsou určeny buď na blízké vzdálenosti, nebo na dálku. Proč k tomuto jevu dochází přibližně ve čtyřicátém věku člověku, vysvětlují odborníci tak, že oko nedokáže již zaostřovat na předměty v bezprostřední blízkosti. Příčinou je vyčerpanost dvou svalů, které mění tvar během ostření při čtení.

Tento nedostatek můžete vyřešit pomocí multifokálních brýlí. Multifokální čočky představují takové čočky, které umí plynule měnit dioptrickou hodnotu bez viditelného přechodu pro pohodlné vidění na všechny vzdálenosti. Multifokální brýlové čočky zaručují ostré vidění na všechny vzdálenosti.

To umožňuje uživatelům dioptrických brýlí nosit během dne pouze jedny brýle. Multifokální brýlová skla jsou rozdělena do tří segmentů. Základní systém tvoří unikátní struktura plochy, v níž je aditace rozdělena na horizontální a vertikální část, které jsou umístěné v optimální pozici k postavení oka. Jedinečné vidění nabízí technologie iD FreeForm Technology od společnosti Hoya.

Komerční sdělení

-pok-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...