verze pro tisk

Soutěž s Mozzarellou Galbani o víkend v Římě

14. srpen 2012

Během těhotenství přicházejí na budoucí maminky různé chutě. Mnoho z nich sáhne i po lahodných sýrech, které jsou dnes k dostání prakticky v každém kvalitním obchodu. Mezi velmi oblíbené patří v tuzemsku v posledních letech lahodný italský sýr mozzarella, který se vyznačuje typickou svěží chutí, v níž je charakteristická zejména příchu mléka.


foto: galbani.czfoto: galbani.cz

Mozzarela Galbani se hodí do mnoha pokrmů

Mozzarella Galbani se dá využít k přípravě mnoha jedinečných jídel. Tato typická pochoutka, která se nakládá do slaného nálevu tak, aby zůstala co nejdéle čerstvá, se hodí do předkrmů, hlavních jídel i například do jednohubek či sendvičů.

Podoby Mozzarelly Galbani

Mozzarella Galbani si mohou ženy v těhotenství i ostatní členové rodiny vychutnat v podobě klasického 125 gbalení ve slaném nálevu ( tzv. Kuličky), v Mini verzi s dvaceti mini kuličkami, Maxi verzi ( 250g váleček), jako Cucina ( blok mozzarelly bez nálevu, který se hodí hlavně k pečení a vaření) a jako Buffalo, což je tradiční buvolí mozzarella.

Podmínky soutěže

Mozzarella Galbani si nyní pro milovníky tohoto skvělého sýra připravila jedinečnou soutěž. Stačí si zakoupit 4 kusy Mozzarella Galbani 125g (nikoliv ovšem v light verzi), poslat SMS zprávu a počkat na to, zda v losování nevyhrajete jednu z cen. Hlavní cenou je zde 5x víkend v Římě pro dvě osoby, dále je pak pro výherce připraveno také 200 originálních kráječů na mozzarellu. Soutěž probíhá až do konce srpna letošního roku. SMS zprávu pošlete na číslo 900 11 03 ve tvaru: GALBANI ČAS NÁKUPU DATUM NÁKUPU JMÉNO PŘÍJMENÍ ( příklad: GALBANI 1508 1443 PETR NOVAK).


Není to báječná příležitost? Koupíte si svoji oblíbenou Mozzarellu Galbani a ještě budete mít šanci se podívat na víkend do hlavního města Itálie, tedy země, odkud tento tradiční sýr pochází. A pakliže nevyhrajete, pak nemusíte zoufat, vždy Mozzarella Galbani vám už tak udělá radost svou příjemnou a jedinečnou chutí.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...