verze pro tisk

Těhotenské oblečení už nemusíte shánět po městě: Nakoupíte ho výhodně a snadno online

15. květen 2015

Obchodů s oděvy je ve větších městech nepřeberné množství. Jen málokteré z nich se ale věnují těhotným ženám. Sehnat pěkné a zároveň dostatečně kvalitní a ze zdravotního hlediska nezávadné těhotenské sukně, šaty či kalhoty je pro nastávající maminky v mnoha regionech stále obtížné. Nyní naštěstí můžete využít internetový obchod Tehotenske-zbozi.cz. Na něm najdete vše potřebné.


Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Výběr těhotenského oblečení důkladně zvažujte

Těhotenské kalhoty a sukně jsou oproti klasickému oblečení specifické. Výrobci u nich totiž musí brát v potaz, že ženě během těhotenství postupem času roste bříško a zvětšuje se i objem dalších partií těla.

Běžné oděvy jsou nevhodné, neboť v pokročilejší fázi těhotenství začínají nepříjemně tlačit, jednoduše se do nich nevejdete. A to není dobré pro zdraví vaše i vašeho dítěte.

Volnost, lehkost a pružnost jsou hlavními znaky, které těhotenské oblečení musí mít. Kromě toho je vhodné pořídit si pouze takové oděvy, u nichž máte jistotu, že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Vyhněte se nákupům laciných a nekvalitních oděvů

Těhotenské šaty, kalhoty, sukně a další oděvy z výše uvedených důvodů raději nekupujte někde na tržnici či v second handech. Právě ty jsou ale často jedinými místy, kde se dá oblečení pro těhotné pořídit. Proto vznikl specializovaný e-shop Tehotenske-zbozi.cz, který se zaměřuje výhradně na těhotenské oblečení.

Dejte přednost oblečení z EU

E-shop nabízí zboží evropské výroby. Pochází zejména z České republiky a Polska. Určitě zde nenarazíte na nekvalitní čínské oblečení, u něhož nikdy nemáte jistotu zdravotní nezávadnosti.

Výhodou nákupu na Tehotenske-zbozi.cz jsou určitě i příznivé ceny, které předčí ceny ve většině kamenných obchodů. Výběr a nákup zboží provedete snadno během pár minut. Objednané oblečení vám e-shop zašle do 24 hodin, všechny modely má totiž skladem.

Pokud nevěříte, že Tehotenske-zbozi.cz nabízí opravdu špičkové těhotenské šaty i další módu pro nastávající maminky, vězte, že s ním má dobré zkušenosti již mnoho zákaznic. Svědčí o tom i pozitivní hodnocení na Heuréce, díky němuž e-shop získal Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Těhotenské oblečení online: Vše pro váš komfort

Těhotenské oblečení online: Vše pro váš komfort

Zakoupit kvalitní a přitom cenově dostupné oblečení pro těhotné ženy byl ještě relativně nedávno poměrně složitý oříšek. Móda pro těhotné přeci jen pro výrobce oblečení není tak atraktivní, a to zejména z toho důvodu, že zde je přeci jen menší poptávka na rozdíl od klasické módy pro dospělé. Naštěst…

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

Je samozřejmé, že během těhotenství musí nastávající maminky alespoň na čas změnit svůj šatník. Oblečení, na které byly zvyklé, jim totiž s rostoucím bříškem a dalšími fyziologickými změnami bude příliš těsné, po čase se do něj již vůbec nedostanou. Těhotenské oblečení by mělo být pokud možno volné …

Těhotenské oblečení: kritéria pro výběr

I v období těhotenství se každá žena chce cítit pohodlně v oblečení, které si na sebe vezme. Je ale samozřejmé, že bude muset přistoupit k jisté obměně svého šatníku, neboť přeci jen dojde ke značným změnám na její postavě. Těhotenské prádlo by mělo být nejen pohodlné, ale také musí splňovat určité …

Výbavička pro novorozence, 1. část - oblečení

Výbavička pro novorozence, 1. část - oblečení

Je samozřejmě těžké předem vědět, zvlášť jste-li prvorodička, co je opravdu nutné a bez čeho se výbavička miminka neobejde. Každý rodič i miminko mají pochopitelně jiné potřeby a nároky. Je ale nezbytné mít připravený základ, zbývající dokoupíte.