verze pro tisk

Bezpečné seznámení na internetu

18. duben 2016

Již delší dobu toužíte po dítěti, se zalíbením se díváte na všechny šťastné a spokojené maminky, které jezdí s kočárky po parcích a které se s láskou starají o své ratolesti? Chtěla byste mít vlastní děti, ale nemáte je s kým mít? Snažíte se již delší dobu najít vhodného partnera, ale stále nemáte při hledání štěstí? Chtěla byste narazit na muže snů, o kterém byste si byla jistá, že by byl vhodným otcem pro vaše budoucí děti?


Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Možná vám nepřeje štěstí potkat toho pravého muže při procházce v parku, možná že se jen neobjevujete na těch správných místech, po kterých chodí muž, který by se pro vás přesně hodil. Říká se, že je svět malý, ale pro některé věci a situace je velký až přespříliš.

Náhodnému seznámení už možná nevěříte a seznamek, kterých je plný internet, se obáváte. Co když ale na vás čeká vhodný partner právě tam?

Existují nejrůznější seznamky štěstí, které slibují stoprocentní úspěch, pracují ale na různých principech, které nemusí odpovídat vašim představám. Vůbec nejhoršími jsou takové, které nabízejí veškeré služby zdarma. Na ně se registrují nejrůznější lidé s nejrůznějšími očekáváními, a tak se vám může snadno stát, že naletíte podvodníkovi. Vaše obavy z takového seznámení jsou tedy na místě.

Rozhodnete-li se i přes to najít si partnera přes internet, volte takovou seznamku, jejíž služby jsou alespoň částečně zpoplatněné. Takovou seznamkou je například ta, kterou naleznete na stránkách www.evropska-seznamka.cz. Funguje na jednoduchých a léty ověřených principech.

Ženy mají registraci zdarma, muži, převážně jiných národností, než české, se musí dle pravidel registrovat za předem stanovenou finanční částku. Tento princip eliminuje možnost, že by si zde vytvořili profil lidé, kteří nemají v úmyslu se seznámit vážně.

S Evropskou seznamkou může být i seznámení přes internet poměrně bezpečné. Řada žen zde již nalezla partnera, se kterým později vstoupila také do sňatku. Třeba se i vy zamilujete a najdete své štěstí skrze seznamku…

-pok-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Létání v těhotenství: pohoda, nebo risk?

Létání v těhotenství: pohoda, nebo risk?

Je čas dovolených a mnozí z nás tak vyrážejí do různých koutů světa a různými dopravními prostředky. Na dovolenou odjíždí samozřejmě i těhotné ženy. Jakou dopravu by právě ony měly zvolit, aby jejich dovolená proběhla bez komplikací?

Footer

Footer

Těhotenský ultrazvuk, část I.

Těhotenský ultrazvuk, část I.

Ultrazvukového vyšetření se žena vůbec nemusí obávat. Je naprosto bezbolestné, nezatěžuje ani matku a ani plod jakýmkoliv zářením a je tudíž bezpečné. Z toho důvodu je nepostradatelnou součástí těhotenských vyšetření a je využíváno opakovaně a pravidelně.

Těhotenská móda: Aby vám to i jako těhulce slušelo

Těhotenská móda: Aby vám to i jako těhulce slušelo

I v období těhotenství chce každá žena vypadat co nejlépe. Možnosti výběru oblečení jsou sice trochu omezenější, ovšem situace se v posledních letech hodně zlepšila. Díky specializovaných obchodům a e-shopům si tak dnes můžete vybrat trendy oblečení pro těhotné, v němž vám to dokonale sekne. Je ale …