verze pro tisk

Těhotenská móda: Aby vám to i jako těhulce slušelo

28. srpen 2014

I v období těhotenství chce každá žena vypadat co nejlépe. Možnosti výběru oblečení jsou sice trochu omezenější, ovšem situace se v posledních letech hodně zlepšila. Díky specializovaných obchodům a e-shopům si tak dnes můžete vybrat trendy oblečení pro těhotné, v němž vám to dokonale sekne. Je ale dobré se řídit určitými pravidly.


Těhotenská móda: Aby vám to i jako těhulce slušeloTěhotenská móda: Aby vám to i jako těhulce slušelo

Volte oblečení z kvalitních materiálů

Oblečení pro těhotné musí být v každém případě kvalitní. Týká se to především materiálů, z nichž je vyráběno. Volba vhodného materiálu, jenž je dostatečně elastický, vám poskytne maximální pohodlí a nebude vadit rostoucímu bříšku ani dalším partiím, které během devíti měsíců přeci jen doznají určitých změn.

Elastické kalhoty vám vydrží po celé období těhotenství

Důležitá je právě elasticita oblečení, což platí jako pro svrchní oděvy, tak i pro těhotenské kalhoty. Pokud jsou dostatečně elastické, můžete je pak nosit klidně po celé období, kdy budete v očekávání narození potomka.

Nakupujte jedině v ověřených obchodech

Toto pravidlo platí jak pro nákup oblečení v klasických kamenných obchodech, tak (a to dvojnásob) pro nákup v internetových obchodech. V nich si vždy zjistěte, z čeho je oblečení vyrobeno, odkud pochází, jaká je doba jeho dodání (nechcete na něj přeci čekat půl roku, že?) a samozřejmě i to, kolik za něj zaplatíte. Dobré e-shopy se poznají podle referencí, jež si snadno zjistíte na internetu během pár minut.

Těhotenské oblečení z EU

Jako příklad kvalitního internetového obchodu uvedu e-shop Tehotenske-zbozi.cz. Ten nabízí zboží, jež je vyrobeno výhradně v zemích Evropské unie, tedy žádná Čína a další asijské země, odkud k nám často dorazí zboží druhořadé kvality.

Zmíněný e-shop prodává těhotenské kalhoty, šaty, svetry, ale i spodní prádlo a mnoho dalších produktů. Řídí se nejnovějšími trendy, takže si pořízením jeho produktů rozhodně nebudete při nošení oblečení připadat jako v minulém století.

Výhodou je, že má internetový obchod Těhotenske-zbozi.cz veškeré zboží skladem, tudíž může garantovat rychlé dodávky. Objednávky jsou uspokojovány prakticky obratem.

I těhotenské oblečení vám může seknout. Pokud se budete při jeho nákupu řídit alespoň výše uvedenými pravidly, pak vám určitě dokonale padne. Kdo ví, třeba i těhotenská móda přispěje k tomu, že si brzy radostné chvíle očekávání narození děcka zopakujete.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Těhotenská cukrovka: máte se obávat?

Těhotenská cukrovka: máte se obávat?

Gestační diabetes. Metabolické onemocnění, které postihuje přibližně 2-6% těhotných žen. Slinivka břišní nevytváří dostatek inzulinu, který je potřebný pro úpravu množství glukózy v krvi.

Těhotenská jóga: záruka bezpečného cvičení

Těhotenská jóga: záruka bezpečného cvičení

Těhotenská jóga je typ jógy přizpůsobený potřebám ženy v tomto období. Je naprosto bezpečná a nikterak neohrožuje vývin plodu. Maminku naopak příznivě povzbudí a dochází k harmonickému propojení s miminkem.

Těhotenská nevolnost trápí mnoho žen: Jak s ní bojovat?

Těhotenská nevolnost trápí mnoho žen: Jak s ní bojovat?

Ranní nevolnost bývá jedním z prvních a nejrozšířenějších příznaků těhotenství. Snad každá žena má do určité míry s touto nevolností nějaké zkušenosti.

Základní těhotenská vyšetření, aneb co vás čeká?

Základní těhotenská vyšetření, aneb co vás čeká?

V případě, že vaše těhotenství je fyziologické, bez výraznějších komplikací a rizik, pak vaše pravidelná vyšetření budou probíhat podle obvyklého schématu.