verze pro tisk

Jak zajistit, aby vaše močové cesty byly zdravé? Pomůže extrakt z brusinek

14. říjen 2014

Během období těhotenství, zejména v prvních měsících, se nastávající maminky často potýkají se zánětem močových cest. Tyto obtíže se však nezřídka kdy objevují i u ostatních lidí. Jako prevence proti zánětu močových cest účinkuje krom jiného konzumace brusinek.


Zdroj: cs.wikipedia.orgZdroj: cs.wikipedia.org

Čerstvé brusinky seženete velmi těžko

Brusinky jsou sezonními plody brusnice brusinky, dozrávají totiž koncem srpna až počátkem září. U nás se navíc nejedná o tolik rozšířené plody. Je tak nasnadě, že čerstvé brusinky si jen těžko dopřejete. Vzhledem k tomu, jak pozitivní vliv mají na zdravý chod močových cest, je tak určitě dobré je konzumovat, a to nejen během období těhotenství. V tuzemských obchodech jsou nyní k dostání doplňky stravy, jež obsahují koncentrovaný extrakt brusinek.

Extrakt z brusinek je bezpečný a obsahuje mnoho vitamínů

Extrakt brusinek je zcela bezpečný, obsahuje pouze přírodní výtažek z plodů rostliny. Při pravidelném užívání, kdy si vezmete každý den dvě tabletky extraktu, je znát pozitivní vliv na močový systém organismu. Močové cesty jsou mnohem méně náchylné na záněty, které sužují nejednu těhotnou ženu.

Brusinky pomáhají nejen na močové cesty, ale slouží také jako přírodní ochrana srdce a cév. Lze je užívat i jako prevenci před infarktem. Je to dáno přítomností účinných látek, které lidský organismus potřebuje. Zejména jde o antioxidanty a vitamíny (hlavně A, C a B).

V jedné tabletě 400 mg koncentrovaného výtažku z brusinek

Přírodní extrakt brusinek v podobě balení tablet vám přináší společnost Naturvita a.s. Veselá. Jde o jednoho z nejvýznamnějších producentů potravinových doplňků v České republice.

Balení obsahuje 70 tablet. V každé tabletce je přitom 400 mg koncentrovaného extraktu brusinek. Balení je cenově dostupné, takže si jej může dovolit každý z vás.

Chcete předejít zánětu močových cest a zároveň ochránit své srdce a cévy? Potravinový doplněk ve formě extraktu brusinek vám k tomu zcela jistě dopomůže.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zázvor v těhotenství - pomůže, nebo uškodí?

Zázvor v těhotenství - pomůže, nebo uškodí?

Zázvor má širokospektré využití, a to včetně těhotenství. Pomáhá při nevolnostech, posiluje imunitu, působí antibakteriálně a také spaluje tuky. Jeho pozitivní účinky na náš organismus jsou skutečně jedinečné. Zázvor oceníte zejména v těhotenství, kdy je třeba vyvarovat se lékům. Proč se tedy nezamě…

Káva v těhotenství: Je zdravé ji pít?

Káva v těhotenství: Je zdravé ji pít?

Pití kávy v těhotenství je poněkud kontroverzní téma. Někteří odborníci říkají, že těhotenství káva nijak neohrožuje, jiní ji důsledně nedoporučují. Je tedy těžké se v této problematice zorientovat a zjistit, kde je vlastně pravda? Mnohé z nás se však bez ranní kávy zkrátka neobejdou, není třeba se …

Trpí vaše dítě nadýmáním? Starostí se zbavíte pomocí kapek Espusamin

Trpí vaše dítě nadýmáním? Starostí se zbavíte pomocí kapek Espusamin

Nejen nás dospělé, ale i miminka a starší děti čas od času trápí bolest bříška a nadýmání. To je jistě nepříjemnou záležitostí. U malých dětí obzvlášť. Při bolestech bříška jsou účinnou pomocí osvědčené Espumisan kapky.

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Očekáváte narození potomka a už přemýšlíte o to, v jakém kočárku jej budete vozit? Firma Bugaboo nyní přichází na trh s limitovanou edicí kočárků Bugaboo Cameleon 3, která oslovuje perfektní výbavou.