verze pro tisk

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

5. únor 2015

Očekáváte narození potomka a už přemýšlíte o to, v jakém kočárku jej budete vozit? Firma Bugaboo nyní přichází na trh s limitovanou edicí kočárků Bugaboo Cameleon 3, která oslovuje perfektní výbavou.


Zdroj: mybabystore.czZdroj: mybabystore.cz

Kočárky Bugaboo patří ke špičce na trhu

Kočárky Bugaboo Cameleon patří už několik let k nejprodávanějším modelům, které tato firma za dobu své více než dvacetileté existence představila. I tento typ prochází neustálým vývojem. Nejnovější kousek tak představuje typ Bugaboo Cameleon 3 Classic, který je určen pro děti od narození až do 3 let.

Kočárek dokonale naplní vaše představy. Lehce sportovní provedení umožňuje bezproblémovou jízdu jak ve městě, tak i v terénu na nezpevněných cestách. Je to dáno především kvalitním odpružením všech koleček, díky čemuž se kočárek nedrkotá ani na hůře sjízdných cestách.

Bugaboo Cameleon 3 Classic s nadstandardní výbavou

Bugaboo Cameleon 3 Classic působí luxusním dojmem. Luxus ovšem není jen „na oko“. To se pozná podle materiálů, z nichž jsou vyrobeny jednotlivé komponenty.

Tak například stříška a lůžko jsou vytvořeny z mikro-fleecu, který je vysoce odolný vůči potrhání a zašpinění. Pohodlí čeká nejen na miminko, ale také na vás. Příjemná rukojeť s pěnovým madlem, minimální hmotnost, snadné ovládání – to jsou jen některé z předností, které jsou pro dětský kočárek Bugaboo Cameleon 3 Classic charakteristické. Co se týče obsluhy, je velmi jednoduchá i díky tomu, že se dá v případě potřeby překlopit rukojeť. S kočárkem se tak bez problémů dostanete přes každou nerovnost.

Nyní k dostání s prodlouženou zárukou

Kočárky Bugaboo Cameleon i další verze od této značky zakoupíte v eshopu MyBabyStore.cz. Velkou výhodou je, že získáte prodlouženou záruční lhůtu na dobu 3 let. V případě, že se registrujete a necháte si zasílat pravidelné newslettery, obdržíte jako bonus 50 Kč. Jako registrovaní uživatelé obchodu pak budete mít možnost využívat výhod v rámci věrnostního programu.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kočárky Tako - maximální pohodlí pro miminka

Kočárky Tako - maximální pohodlí pro miminka

Již během těhotenství bychom se měli zaměřit na nákup potřebných věcí, které využijeme poté, co se nám narodí naše dítě. Není radno s nákupem potřeb pro děti čekat až na poslední chvíli, kdy už máme jiné starosti. Kromě základních potřeb, jako jsou plínky, kojenecké lahve apod. bychom neměli zapomen…

Plánujeme miminko! Jak na to?

Plánujeme miminko! Jak na to?

Při plánování početí miminka je dobré řídit se několika osvědčenými radami. Na každém z nás pak záleží, do jaké míry se jimi necháme ovlivnit.

Chcete své dceři nechat propíchnout uši? Nový portál vám přináší detailní informace o tom, jak na to

Chcete své dceři nechat propíchnout uši? Nový portál vám přináší detailní informace o tom, jak na to

Jako rodiče malých dětí se neustále rozhodujete o důležitých věcech, které do jisté míry ovlivňují další život vašich ratolestí. Jednou ze záležitostí, kterou budete řešit v okamžiku, kdy se vám narodí dcera, je otázka, zda jí nechat propíchnout či nastřelit ouška.

V období těhotenství je třeba zvýšit důraz na pohodlí během spánku

V období těhotenství je třeba zvýšit důraz na pohodlí během spánku

Aby měly nastávající maminky co nejvíce pohodlí, měly by jim jejich manželé pořídit kvalitní postel. Právě ta totiž zajistí, že žena během odpočinku nebude zbytečně trpět bolestmi zad, páteře, hlavy či krku. Na kvalitu spánku a odpočinku má však vliv nejen postel a matrace, ale také rošt, který je v…