verze pro tisk

V období těhotenství je třeba zvýšit důraz na pohodlí během spánku

8. prosinec 2012

Aby měly nastávající maminky co nejvíce pohodlí, měly by jim jejich manželé pořídit kvalitní postel. Právě ta totiž zajistí, že žena během odpočinku nebude zbytečně trpět bolestmi zad, páteře, hlavy či krku. Na kvalitu spánku a odpočinku má však vliv nejen postel a matrace, ale také rošt, který je v posteli použit. Právě špatně zvolené rošty do postele mohou způsobit zdravotní komplikace a nepohodlí.


foto: prospanek.czfoto: prospanek.cz

Základní typy roštů do postele

Vybíráte-li nové rošty do postele pro svoji ženu i pro sebe, pak máte na výběr z několika variant. Firmy, které vyrábějí a prodávají rošty do postele, nabízejí tři typy těchto produktů. První dvě se rozlišují dle možnosti jejich polohování. První typ, polohovatelné rošty, jsou výhodné v tom, že je můžeme štelovat tak, aby nám poskytovaly vždy to největší pohodlí. Lze u nich měnit polohu v oblasti končetin či hlavy. Druhým typem, jak ostatně lze logicky dovodit, jsou nepolohovatelné rošty do postele. Ty mají pevnou konstrukci. Podle výše uvedených faktů by se dalo říci, že bude lepší vždy zvolit polohovatelné rošty. To však není zcela pravdou, záleží totiž na tom, jaký typ matrace v posteli používáte. Zatímco polohovatelné rošty jsou určeny zejména pro pružné matrace z moderních materiálů, tedy pro latexové a pěnové matrace, nepolohovatelné rošty jsou vhodné pro všechny typy matrací.

Motorové rošty umožňují změnit jejich polohu bez použití síly

Posledním typem jsou motorové rošty do postele. Tyto polohovatelné rošty se neovládají mechanicky, díky zabudované motůrku je lze nastavit snadno a bez použití síly. Právě tento typ roštů lze doporučit těhotným ženám, které by se během těhotenství neměly zbytečně vysilovat.

Prodejce kvalitních roštů do postele

Kvalitní rošty všech typů pořídíte za příznivé ceny v internetovém obchodě Prospanek.cz. Eshop nabízí rošty klasických i atypických rozměrů. V případě běžných velikostí je zaručena rychlá dodávka zboží, obvykle do 48 hodin, neboť tyto typy roštů do postele jsou k dispozici skladem.
Díky kvalitnímu roštu budou mít ženy během těhotenství dostatečné pohodlí a v posteli je tak nebudou bolet záda či páteř, které jsou jinak během tohoto období velmi namáhány.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak vybírat podprsenku pro období těhotenství a kojení

Jak vybírat podprsenku pro období těhotenství a kojení

V období těhotenství je pro ženy velmi důležité nosit podprsenky. Měly by je nosit i v případě, že jinak na ně nejsou příliš zvyklé. Nošení dámské podprsenky během těhotenství je totiž důležité k tomu, aby prsa zůstala neustále zpevněná a i po porodu měla dobrý vzhled. Během těhotenství totiž prsa n…

Během těhotenství ženy pocítí mnoho změn

Během těhotenství ženy pocítí mnoho změn

Těhotenství je obdobím, kdy žena prochází mnoha změnami. Očekávání narození potomka patří sice mezi nejsilnější životní zážitky, nicméně je s ním spojeno také mnoho chvil, které bychom asi nezařadili mezi ty příjemné. Obzvláště je to patrné v prvních týdnech těhotenství, kdy žena prochází mnoha psyc…

Výtažek z kotvičníku zemního pomáhá zvýšit chuť na sex

Výtažek z kotvičníku zemního pomáhá zvýšit chuť na sex

Pro zlepšení sexuální touhy dnes mohou muži i ženy využívat různé potravinové doplňky. Mnoho z nich však nemá prokazatelné účinky na zvýšení sexuálního libida a jedná se spíše o přípravky, které jsou téměř k ničemu. Neplatí to však o produktech, které obsahují výtažky z bylinky, jež nese název kotvi…

Rodíte: Co je třeba s sebou do nemocnice?

Rodíte: Co je třeba s sebou do nemocnice?

Den „D“ se nezadržitelně blíží. Jednou z věcí, které je třeba ještě udělat, je připravit si vše potřebné pro váš pobyt v nemocnici. Jestliže jste tak dosud neučinila a porodní termín bije na poplach, sbalte věci co nejdříve.