verze pro tisk

Kočárky Tako - maximální pohodlí pro miminka

19. listopad 2012

Již během těhotenství bychom se měli zaměřit na nákup potřebných věcí, které využijeme poté, co se nám narodí naše dítě. Není radno s nákupem potřeb pro děti čekat až na poslední chvíli, kdy už máme jiné starosti. Kromě základních potřeb, jako jsou plínky, kojenecké lahve apod. bychom neměli zapomenout ani na nákup dětského kočárku.


Kočárky Tako - maximální pohodlí pro miminkaKočárky Tako - maximální pohodlí pro miminka

Sportovní i klasické kočárky

Kočárky pro děti, slovensky kočíky, lze dnes vybírat v mnoha variantách. Obchody nabízejí nepřeberné množství kočárků. Je pravdou, že je mnohem obtížnější pořídit kočárky pro dvojice, které jsou velmi užitečné tehdy, očekává-li budoucí maminka narození hned dvou potomků. I v tomto případě se však dají sehnat kvalitní kočárky, a to v klasických provedeních i sportovních verzích.

Kočárky Tako - kvalitní konstrukce

Velmi precizní provedení mají kočárky Tako. Tato firma vyrábí kočárky, které mají velmi důmyslně řešen vnitřní prostor pro dítě, ale pamatují také na rodiče, neboť je u nich kvalitně provedena konstrukce, díky níž se dá s kočárkem pohodlně manipulovat. Kočárky Tako mají prakticky ve všech modelech nastavitelná přední kola, která lze navíc v případě potřeby zablokovat. Kočárky jsou odpružené, díky čemuž dítě pociťuje jen minimální vibrace během jízdy. Nechybí ani detaily, jakými jsou možnost regulovat výšku rukojetí či přítomnost velkého prostoru pro věci či třeba nákupy.

Kočárky pro dvojice

Inteligentně jsou řešeny také kočárky pro dvojice, které lze pořídit ve dvou základních provedeních. Buď si rodiče mohou pořídit kočárky, které mají oddělené prostory ( vaničky) pro každé miminko, nebo variantu, kdy jsou děti uloženy ve společném prostoru. V obou verzích je však poskytnut vysoký komfort pro miminka, a to díky velkému prostoru.
Kočíky Tako můžete pořídit v eshopu kociky-tako.sk.

Komerční sdělení

Foto: www.kociky-tako.sk

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Očekáváte narození potomka a už přemýšlíte o to, v jakém kočárku jej budete vozit? Firma Bugaboo nyní přichází na trh s limitovanou edicí kočárků Bugaboo Cameleon 3, která oslovuje perfektní výbavou.

Dětské kočárky a jejich výběr

Dětské kočárky a jejich výběr

Období těhotenství není jen chvílí, kdy budoucí maminky očekávají narození svého potomka. Je to také doba, kdy shánějí všechny potřebné věci, které se jim budou hodit po narození dítěte a při péči o něj. Jednou z věcí, na kterou určitě nelze zapomenout, je také pořízení dětského kočárku.

Má strava ženy vliv na pohlaví miminka?

Má strava ženy vliv na pohlaví miminka?

Možná jsou to jen babské rady, které můžeme brát s rezervou. Avšak několik studií se snažilo prokázat, že strava, kterou před těhotenstvím žena přijímá, může mít vliv na pohlaví jejího miminka.

V období těhotenství je třeba zvýšit důraz na pohodlí během spánku

V období těhotenství je třeba zvýšit důraz na pohodlí během spánku

Aby měly nastávající maminky co nejvíce pohodlí, měly by jim jejich manželé pořídit kvalitní postel. Právě ta totiž zajistí, že žena během odpočinku nebude zbytečně trpět bolestmi zad, páteře, hlavy či krku. Na kvalitu spánku a odpočinku má však vliv nejen postel a matrace, ale také rošt, který je v…