verze pro tisk

Dětské kočárky a jejich výběr

8. říjen 2012

Období těhotenství není jen chvílí, kdy budoucí maminky očekávají narození svého potomka. Je to také doba, kdy shánějí všechny potřebné věci, které se jim budou hodit po narození dítěte a při péči o něj. Jednou z věcí, na kterou určitě nelze zapomenout, je také pořízení dětského kočárku.


Dětské kočárky a jejich výběrDětské kočárky a jejich výběr

Které vlastnosti nesmí u kočárků chybět

Dětské kočárky je vhodné vybírat dle několika základních kritérií. V obchodech jsou dnes k dostání různé typy kočárků, od sportovních, přes klasické až třeba po kočárky pro dvojčata. Vždy je potřeba se při jejich výběru zaměřit především na to, pro jak velké dítě jsou určeny. Zároveň by měly kočárky nabízet dostatečný komfort pro děti, ale i pro samotné rodiče, které je budou ovládat. Dítě by mělo mít uvnitř kočárku dostatek místa, dobré je zkontrolovat také polohu, v níž se bude miminko nacházet během přepravy. Z hlediska pohodlí pro rodiče je nutné zkontrolovat kvalitu kol a držadel, výšku kočárku a jeho schopnost dobře zvládat terénní nerovnosti.

Kočárky Tako

Velmi dobré vlastnosti, které byly naznačeny výše, mají kupříkladu dětské kočárky Tako. Tato značka vyrábí moderní kočárky pro nejmenší, které jsou velmi praktické a poskytují dostatečný komfort pro děti samotné i pro jejich rodiče. V nabídce jsou kočárky Tako sportovního rázu, takzvané golfové hole, ale také například i retro kočárky, které věrně kopírují styl kočárků, v nichž se vozili jako malí rodiče dnešních dětí. I tyto retro kočárky samozřejmě mají všechny aspekty, které si žádá moderní doba a nejnovější trendy v oblasti bezpečí a pohodlí pro děti.

Kočárky pro panenky

Máte-li doma již odrostlejší děcka, můžete jim od značky Tako pořídit dětské kočárky pro panenky, které věrně kopírují klasické kočárky. V nich mohou holčíčky vozit své oblíbené panenky a dopřát jim stejného pohodlí, jako ve skutečnosti mají samy děti.

Komerční sdělení

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kočárky Tako - maximální pohodlí pro miminka

Kočárky Tako - maximální pohodlí pro miminka

Již během těhotenství bychom se měli zaměřit na nákup potřebných věcí, které využijeme poté, co se nám narodí naše dítě. Není radno s nákupem potřeb pro děti čekat až na poslední chvíli, kdy už máme jiné starosti. Kromě základních potřeb, jako jsou plínky, kojenecké lahve apod. bychom neměli zapomen…

V čem vaše děti usnou nejlépe? No přeci v povlečení s motivy z jejich oblíbených filmů

V čem vaše děti usnou nejlépe? No přeci v povlečení s motivy z jejich oblíbených filmů

Kvalitu spánku ovlivňuje celá řada faktorů. Zatímco dospělým stačí pohodlné lůžko, děti jsou v tomto směru o trochu náročnější. Proto nesmíte zapomínat ani na detaily, mezi něž patří výběr vhodného povlečení.

Jak nechybovat při výběru dětské postýlky

Jak nechybovat při výběru dětské postýlky

Nastávající rodiče by rozhodně neměli podcenit výběr vhodné postýlky pro svého potomka. Vždyť takové miminko prospí až 16 hodin denně!

Výběr kojící podprsenky: 4 tipy, jak vybrat tu správnou podprsenku pro kojení

Výběr kojící podprsenky: 4 tipy, jak vybrat tu správnou podprsenku pro kojení

Během kojení je potřeba počítat s tím, že budete používat speciální kojící podprsenky. Ty se od klasických podprsenek v lecčems liší. A je nutné si tak dát záležet i na jejich výběru, aby vám dokonale padly a byly pohodlné.