verze pro tisk

V čem vaše děti usnou nejlépe? No přeci v povlečení s motivy z jejich oblíbených filmů

25. říjen 2016

Kvalitu spánku ovlivňuje celá řada faktorů. Zatímco dospělým stačí pohodlné lůžko, děti jsou v tomto směru o trochu náročnější. Proto nesmíte zapomínat ani na detaily, mezi něž patří výběr vhodného povlečení.


Zdroj: rodinnebaleni.czZdroj: rodinnebaleni.cz

Malé děti se v postýlce cítí lépe, pokud u sebe mají různé plyšáky a hračky. Stejně tak jim ale vyhovuje, když se mohou zachumlat pod deku s povlečením, které má na sobě například motivy jejich oblíbených filmových či knižních hrdinů.

Výrobci se v nabídce dětského povlečení hodně snaží

Dětské povlečení se dnes dá pořídit opravdu v mnoha variantách. Firmy, které tento typ ložního prádla vyrábějí, reagují na vzrůstající poptávku právě po povlečení na deky a polštáře s nejrůznějšími dětskými motivy. I díky tomu dnes svým malým ratolestem můžete pořídit třeba oblíbené povlečení Ledové království, které dětem připomene jejich oblíbený animovaný seriál, případně knihu.

Kvalitní povlečení dokáže zpříjemnit pobyt na lůžku dětem i dospělým

Lůžkoviny dle mnoha odborníků významně ovlivňují kvalitu spánku. Stačí si jen uvědomit, jak špatně se vám bude spát pod obyčejnou starou dekou. A naopak, jak krásně se vyspíte, když budete mít v posteli voňavý polštář s příjemně hebkým povlečením. Druhá varianta je rozhodně lepší, že? A u dětí to platí dvojnásob. Svým dětem přeci chcete dopřát jen to nejlepší. Proto byste pro ně lůžkoviny měli vybírat obzvláště pečlivě.

Dekorativní lůžkoviny s přírodními motivy či třeba právě motivy různých filmových a seriálových hitů ocení i starší děti. Pro ně můžete pořídit speciální dětské povlečení do velké postele, které nebudete muset měnit každým rokem, jak děti porostou.

Nejen dětské povlečení může být inspirováno filmovými motivy. Ve vybraných obchodech dnes bez problémů pořídíte i podobně stylizované lůžkoviny pro dospělé. I vy si tak můžete tímto způsobem zkrášlit prostředí ložnice. Jistě pak rádi večer ulehnete do postele a budou se vám zdát pěkné sny.

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dětské kočárky a jejich výběr

Dětské kočárky a jejich výběr

Období těhotenství není jen chvílí, kdy budoucí maminky očekávají narození svého potomka. Je to také doba, kdy shánějí všechny potřebné věci, které se jim budou hodit po narození dítěte a při péči o něj. Jednou z věcí, na kterou určitě nelze zapomenout, je také pořízení dětského kočárku.

Trpí vaše dítě nadýmáním? Starostí se zbavíte pomocí kapek Espusamin

Trpí vaše dítě nadýmáním? Starostí se zbavíte pomocí kapek Espusamin

Nejen nás dospělé, ale i miminka a starší děti čas od času trápí bolest bříška a nadýmání. To je jistě nepříjemnou záležitostí. U malých dětí obzvlášť. Při bolestech bříška jsou účinnou pomocí osvědčené Espumisan kapky.

Pěnové puzzle pro děti

Pěnové puzzle pro děti

Všichni moderní rodiče si v dnešní době již nedokáží představit pokojíček svého děťátka bez kvalitních pěnových podložek. Pěnové puzzle se totiž staly opravdu oblíbené, a to především díky svým četným výhodám.

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Očekáváte narození potomka a už přemýšlíte o to, v jakém kočárku jej budete vozit? Firma Bugaboo nyní přichází na trh s limitovanou edicí kočárků Bugaboo Cameleon 3, která oslovuje perfektní výbavou.