verze pro tisk

Pěnové puzzle pro děti

11. květen 2015

Všichni moderní rodiče si v dnešní době již nedokáží představit pokojíček svého děťátka bez kvalitních pěnových podložek. Pěnové puzzle se totiž staly opravdu oblíbené, a to především díky svým četným výhodám.


Zdroj: malyneposeda.czZdroj: malyneposeda.cz

Pěnové puzzle pro děti přinesou spoustu výhod nejenom pro samotné děti, ale i pro rodiče. Pěnové puzzle budou tvořit velmi příjemnou a měkkou podložku, na které si dítko bude moci hrát anebo se pokoušet o batolení. Rodiče tedy nemusí mít obavu, že by jejich potomek nachladl vlivem studené podlahy.

Zajisté vás potěší i ten fakt, že podložky jsou velmi lehce udržovatelné, není potřeba žádná speciální péče, jen občasně potření vlhčeným hadříkem.

Díky tomu, že se jedná o puzzle, tak se dají snadno přeskládat a dítě se tím tedy učí novým dovednostem a zručnosti. Děti budou nadšeni z veselých a pestrobarevných motivů, které dokážou rozzářit zcela každý pokojíček. Některé kusy dokonce disponují veselými obrázky zvířátek, tudíž se vaše dítě bude moci učit již v tak nízkém věku rozeznávat jednotlivé živočichy.

Pěnové puzzle z osvědčené dílny Malého neposedy přestavují pro rodiče tu nejlepší volbu. Jsou totiž stoprocentně kvalitní a disponují výhodami, které jsou vskutku atraktivní:

 

 

  • Osvědčený a spolehlivý český výrobce
  • Vyrobeno z polyethylenu – zdravotně zcela nezávadný materiál
  • Materiál nevyvolává dokonce ani žádné alergické reakce
  • Žádné ftaláty, azobarviva a další jiné škodliviny
  • Certifikát potvrzující kvalitu těchto výrobků
  • Bohatá nabídka – různé barvičky a motivy zvířátek

 

Klasické koberečky nejsou tolik zajímavé, avšak chladivá podlaha je rozhodně nedostatečná – pěnové puzzle představují tedy skvělý kompromis, který se zalíbí a osvědčí i vám. Je to dostupné a hlavně praktické, vaše děti budou mít tímto vytvořený opravdu velmi příjemný a hlavně bezpečný koutek na hraní.

Komerční sdělení

-vyb-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Péče o zuby u malých dětí

Každá maminka miluje své dítě nadevše. Právě proto pro něj chce vždy jen to nejlepší. Mnohdy však rodiče zapomínají na péči o zuby svých malých potomků, což má následně vliv na vznik prvních zubních kazů. Je nutné mít na paměti, že pečovat o zoubky svých dětí je nutné od toho nejútlejšího věku. Jen …

Jak vybrat jazykovou školu pro děti?

Jak vybrat jazykovou školu pro děti?

S výukou cizích jazyků je ideální začít už od útlého věku. Bydlíte v Plzni a okolí, máte doma malé děti a chcete jim dopřát kvalitní výuku němčiny či angličtiny v Plzni? S atraktivní nabídkou přichází jazyková škola AQAP, která má pobočky v Plzni na Lochotíně a v Rokycanech.

Pro nošení dětí mohou maminky používat praktické šátky

Už během těhotenství, kdy se o budoucí maminky stará gynekolog a ženy se teprve připravují na narození svého potomka, je dobré dopředu řešit některé věci, jež přijdou na řadu až po porodu. Jednou z nich je také způsob, jakým budou maminky nosit či vozit své děcko. Při procházkách s miminkem budete…

Výživa pro kojence a malé děti

Výživa pro kojence a malé děti

U kojenců a malých dětí je velmi důležité dodržovat pravidelnou a vyváženou stravu. V případě, že bychom dětem v nejútlejším věku nedopřávali potřebné množství stravy, nedostávalo by se jim vitamínů a látek, které jsou potřebné pro jejich správný vývoj. V obchodech je dnes k dostání velké množství p…