verze pro tisk

Jak vybrat jazykovou školu pro děti?

29. červen 2015

S výukou cizích jazyků je ideální začít už od útlého věku. Bydlíte v Plzni a okolí, máte doma malé děti a chcete jim dopřát kvalitní výuku němčiny či angličtiny v Plzni? S atraktivní nabídkou přichází jazyková škola AQAP, která má pobočky v Plzni na Lochotíně a v Rokycanech.


Zdroj: aqap-skola.czZdroj: aqap-skola.cz

Při hledání jazykové školy v Plzni máte celou řadu možností. Vzhledem k tomu, že zde působí hned několik škol, je dobré si všímat, jak kvalitní služby nabízejí. Ne vždy je vhodné se orientovat pouze podle cen.

Kvalitu školy poznáte podle jejích lektorů

V první řadě si zjistěte, zda na škole učí kvalitní lektoři. Ideální je, pokud v kolektivu lektorů nechybí ani rodilí mluvčí, nemusí to však být podmínkou. I čeští lektoři totiž mohou vyučovat cizí jazyk s dostatečnou efektivitou. V případě jazykových kurzů pro děti je na místě, aby lektoři měli k dětem vstřícný přístup, trpělivost a byli na práci s dětmi patřičně kvalifikováni.

Zjistěte si, jaké výukové metody škola používá

Dalším podstatným bodem, který vás musí jako rodiče při výběru jazykové školy zajímat, je princip výuky. V tomto ohledu nabízí jazyková škola v Plzni – AQAP moderní učební metodu Helen Doron.

Metodu Helen Doron v Plzni i po celé republice využívá jen minimum škol. Jde přitom o vysoce efektivní způsob, jak přirozeným způsobem naučit děti ovládat cizí jazyk. Učí se ho nenásilnou, hravou formou. Stejně jako když se učí svůj rodný jazyk. I díky tomu je možné na jazykové kurzy přihlásit děti už ve věku několika měsíců. Metoda Helen Doron má prokazatelné výsledky. Důraz se klade především na konverzaci, gramatika, čtení a psaní přichází na řadu až později.

Menší kolektiv je vždy výhodou

Čím méně lidí je v kolektivu, tím více se každý z nich naučí. Platí to nejen v případě jazykových kurzů pro dospělé, ale samozřejmě i u těch, které se zaměřují na děti. V menším počtu totiž více mluvíte a jazyk si tak osvojujete mnohem rychleji.

Roli hraje i prostředí

Moderní jazyková škola musí mít dobré zázemí. V případě jazykových kurzů pro děti je to obzvláště důležité. AQAP má přímo prostory, které jsou přizpůsobeny dětem, v učebnách nechybí například dětské koutky.

Zajistěte pro své děti kurzy němčiny v Plzni. V dospělosti vám za to jedině poděkují.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak vybrat základní kojenecké potřeby?

Jak vybrat základní kojenecké potřeby?

Důležitou součástí péče o miminko je pravidelné a vydatné krmení. K tomu, abyste si s tímto úkonem nemusely každý den dělat zbytečné starosti, je dobré si pořídit alespoň základní výbavu. V ní nesmí chybět kojenecká láhev, k ní si pak určitě pořiďte i sterilizátor lahví. Spoustu práce s přípravou dě…

Výběr kojící podprsenky: 4 tipy, jak vybrat tu správnou podprsenku pro kojení

Výběr kojící podprsenky: 4 tipy, jak vybrat tu správnou podprsenku pro kojení

Během kojení je potřeba počítat s tím, že budete používat speciální kojící podprsenky. Ty se od klasických podprsenek v lecčems liší. A je nutné si tak dát záležet i na jejich výběru, aby vám dokonale padly a byly pohodlné.

Pěnové puzzle pro děti

Pěnové puzzle pro děti

Všichni moderní rodiče si v dnešní době již nedokáží představit pokojíček svého děťátka bez kvalitních pěnových podložek. Pěnové puzzle se totiž staly opravdu oblíbené, a to především díky svým četným výhodám.

Péče o zuby u malých dětí

Každá maminka miluje své dítě nadevše. Právě proto pro něj chce vždy jen to nejlepší. Mnohdy však rodiče zapomínají na péči o zuby svých malých potomků, což má následně vliv na vznik prvních zubních kazů. Je nutné mít na paměti, že pečovat o zoubky svých dětí je nutné od toho nejútlejšího věku. Jen …