verze pro tisk

Péče o zuby u malých dětí

25. duben 2014

Každá maminka miluje své dítě nadevše. Právě proto pro něj chce vždy jen to nejlepší. Mnohdy však rodiče zapomínají na péči o zuby svých malých potomků, což má následně vliv na vznik prvních zubních kazů. Je nutné mít na paměti, že pečovat o zoubky svých dětí je nutné od toho nejútlejšího věku. Jen tak si mohou děti udržet své zuby zdravé. Navíc je naučíte důležitým zásadám ústní hygieny.


Jestliže nevíte, jak dětem správně zuby čistit, informujte se v zubní ordinaci Praha, kde vám rádi poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy. V útlém věku je důležité dát dětem dobrý příklad a vyhnout se špatným návykům. Při zvolení správného dentisty navíc děti vůbec nemusí mít strach ze svého zubaře.

Vyberte tu správnou dětskou zubní pastu

Pro začátek je vhodné zakoupit speciální dětský kartáček a dětskou zubní pastu, která obsahuje speciální látky, které chrání první zoubky našich nejmenších. Tyto pasty neobsahují tolik fluoru jako pasty pro dospělé a to z toho důvodu, že děti zubní pastu často polykají a nadměrný příjem fluoru je pro děti rizikový.

Na čištění zubů byste měli pravidelně dohlížet. Týká se to zejména techniky čištění, která je pro malé děti velmi náročná. V některých případech je dobré dítěti dopomoci, aby mělo zuby skutečně čisté. Důležitá je také pravidelná návštěva zubního lékaře. Prevenci zkrátka nikdo a nic nenahradí. Také na pracovišti dentální hygiena Praha vám mohou pomoci při osvojování si správné techniky čištění zubů. Pravdou je, že většina dospělých Čechů tuto techniku bohužel dostatečně neovládá.

Příjemné a citlivé jednání

Chtít pro své dítě jen to nejlepší je správné. Stejnou filozofií se řídí také na soukromé klinice Prague Dental Clinic v Praze, kde pro děti zřídili speciální oddělení dětské stomatologie. Na děti zde čeká příjemné prostředí, milý a profesionální personál a lidský přístup.

Tyto charakteristiky jsou typické pro celé toto pracoviště. Na oddělení dětské stomatologie se navíc zaměřují již na těhotné ženy. Chcete se dozvědět více? Veškeré důležité informace naleznete na internetové adrese http://www.praguedentalclinic.cz/.

Komerční sdělení

-pok-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Péče o chrup v těhotenství

Péče o chrup v těhotenství

Od pradávna platí jeden mýtus, že s příchodem těhotenství se zuby více kazí a celkově jsou méně odolné. Tak tomu ale není. Pokud se zhoršil v těhotenství stav chrupu, věřte, že samotný „jiný stav“ není viníkem.

Pěnové puzzle pro děti

Pěnové puzzle pro děti

Všichni moderní rodiče si v dnešní době již nedokáží představit pokojíček svého děťátka bez kvalitních pěnových podložek. Pěnové puzzle se totiž staly opravdu oblíbené, a to především díky svým četným výhodám.

Výživa pro kojence a malé děti

Výživa pro kojence a malé děti

U kojenců a malých dětí je velmi důležité dodržovat pravidelnou a vyváženou stravu. V případě, že bychom dětem v nejútlejším věku nedopřávali potřebné množství stravy, nedostávalo by se jim vitamínů a látek, které jsou potřebné pro jejich správný vývoj. V obchodech je dnes k dostání velké množství p…

Jak vybrat jazykovou školu pro děti?

Jak vybrat jazykovou školu pro děti?

S výukou cizích jazyků je ideální začít už od útlého věku. Bydlíte v Plzni a okolí, máte doma malé děti a chcete jim dopřát kvalitní výuku němčiny či angličtiny v Plzni? S atraktivní nabídkou přichází jazyková škola AQAP, která má pobočky v Plzni na Lochotíně a v Rokycanech.