verze pro tisk

Chcete své dceři nechat propíchnout uši? Nový portál vám přináší detailní informace o tom, jak na to

23. září 2016

Jako rodiče malých dětí se neustále rozhodujete o důležitých věcech, které do jisté míry ovlivňují další život vašich ratolestí. Jednou ze záležitostí, kterou budete řešit v okamžiku, kdy se vám narodí dcera, je otázka, zda jí nechat propíchnout či nastřelit ouška.


Zdroj: cutie.czZdroj: cutie.cz

V tomto ohledu panuje v laické veřejnosti celá řada názorů. Abyste se mohli lépe zorientovat, je dobré mít co nejvíce informací. A právě z tohoto důvodu vznikl nový portál Dětské ouško.cz.

Kdy nechat dítěti propíchnout ouška?

Rodiče často řeší problém, kdy je vhodná doba k propichování uší. Ani odborníci na to nemají jednotný názor. Na zmíněném portále se ale například dozvíte praktickou informaci, že čím dříve k propíchnutí oušek u své dcerky přistoupíte, tím lépe. V pozdějším věku se totiž může jednat o celkem bolestivý zákrok.

Na portále zjistíte výhody a nevýhody propichování a nastřelování uší

Dalším problémem, který rodiče řeší, je otázka, zda uši propíchnout nebo nastřelit. I v tomto směru vám portál významně pomůže. Srovnává totiž výhody a nevýhody obou procedur. Na základě porovnání se pak snadněji rozhodnete, jaká varianta pro vás, respektive vaši holčičku, bude příznivější.

Kam s dítětem zajít?

Propichování uší dříve dělali výhradně lékaři - specialisté na nemocničních odděleních ORL, případně dětští lékaři. Jak se ale dozvíte na webu, dnes už jsou i jiné možnosti. Propichování uší se dá provést nejen u doktorů, ale i v soukromých zařízeních.

Dětské ouško.cz přináší i informace o cenách za zákroky

Jistě vás zajímá, kolik za propíchnutí či nastřelení oušek své malé dcerky zaplatíte. I na tuto otázku zná portál Dětské ouško.cz odpověď. Rozhodně se nemusíte obávat, že by vás tento drobný kosmetický zákrok vyšel nějak zvlášť draze, jde o náklady v řádech stovek korun.

Propichování uší určitě není nejdůležitější věc, kterou u svých dětí budete řešit. Je ale škoda se této problematice vyhnout. K dívkám a ženám totiž náušnice od nepaměti patří.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Chcete otěhotnět? Počítejte si plodné dny.

Chcete otěhotnět? Počítejte si plodné dny.

Vaším velkým přáním je mít miminko. Možná se vám ale stále nedaří otěhotnět. Jednou z příčin je zřejmě fakt, že jste minula ty správné dny. K tomu je dobrým pomocníkem menstruační kalendář, kam si pravidelně zaznamenáte své „plodné dny“ a ovulaci.

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Limitovaná edice kočárků Bugaboo Cameleon přináší maximální pohodlí pro vaše miminko

Očekáváte narození potomka a už přemýšlíte o to, v jakém kočárku jej budete vozit? Firma Bugaboo nyní přichází na trh s limitovanou edicí kočárků Bugaboo Cameleon 3, která oslovuje perfektní výbavou.

Jak a proč sestavit porodní plán?

Jak a proč sestavit porodní plán?

Porod se pochopitelně nedá v žádném případě do podrobností naplánovat. Představy těhotné maminky se obvykle liší od skutečnosti a přání a tužeb. Aby došlo k co nejmenšímu výskytu nepochopení na obou zúčastněných stranách, je dobré si připravit porodní plán a ještě lepší je seznámit s ním s předstihe…

Volba vhodného životního pojištění pro novorozence

Volba vhodného životního pojištění pro novorozence

Chcete vašemu potomkovi zřídit pojištění na život, ale nejste si jisti jeho výběrem? Zvažujete, zda zvolit úrazové nebo životní pojištění? Nevíte, jaký je mezi nimi rozdíl a které přináší jaké výhody?