verze pro tisk

Luxusní svatební šaty na poslední chvíli? Není problém!

17. květen 2016

Sháníte svatební šaty i s doplňky, ale tlačí vás čas? Prstýnek jste dostali teprve nedávno, ale chtěli byste si užít svatbu už toto léto a potřebujete šaty na míru pro sebe i pro družičky? Sháníte šaty v časové tísni, protože nevíte, jak vám do svatby naroste těhotenské bříško? Potřebujete obléknout i svého ženicha a vaše svědky? Aby všichni byli dokonale sladění a nebylo poznat, že jste vše sháněla na poslední chvíli? Nic není nemožné. Kromě společenských šatů a šatů pro družičky můžete ve stejné půjčovně pořídit i kvalitní pánské obleky za sníženou cenu. Vadí vám šaty už dříve nošené a potřebujete v krátkém čase ušít zcela nové speciálně pro vás?


Zdroj: svatebni-saty-spolecenske-plesove.czZdroj: svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz

Víme, po čem ženy touží

Při vytváření svých svatebních kolekcí se salon Zoryany Steknovych inspiruje přáními a připomínkami stovek nevěst, slečen a žen, které nám své postřehy prozradily v rámci speciálního projektu v podrobných dotaznících. Přejete si vypůjčit klasické šaty z kvalitních materiálů nebo spíše extravagantní kousek, který žádná známá na sobě na vlastní svatbě stoprocentně neměla? Jen netuctová půjčovna s ochotnou majitelkou a personálem vám opravdu dobře poradí a vyjde vstříc i náročnějším klientkám.

Překrásné, elegantní, snové

Půjčovna svatebních šatů v Praze 2, která sídlí v ulici Na Moráni 13, nabízí módní a luxusní šaty od proslulé návrhářky Zoryany Steknovych z Atelieru Della Sposa - Paris. Šaty si můžete vypůjčit a nechat si je upravit na míru. Výpůjční kousky si můžete i zakoupit. Buď za plnou cenu, anebo ve výprodeji. Můžete si u nás i zakoupit originální šaty, které budete nosit jen vy, a jenž vám návrhářka nechá ušít na míru a zcela podle vašich přání a představ. Naši kolekci i starší modely si můžete v klidu prohlédnout v katalogu a najdete nás i na Facebooku.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Těhotenské oblečení už nemusíte shánět po městě: Nakoupíte ho výhodně a snadno online

Těhotenské oblečení už nemusíte shánět po městě: Nakoupíte ho výhodně a snadno online

Obchodů s oděvy je ve větších městech nepřeberné množství. Jen málokteré z nich se ale věnují těhotným ženám. Sehnat pěkné a zároveň dostatečně kvalitní a ze zdravotního hlediska nezávadné těhotenské kalhoty, šaty či sukně je pro nastávající maminky v mnoha regionech stále obtížné. Nyní naštěstí můž…

Kabelky pro maminky

Kabelky pro maminky

Málokterá žena nemá ráda pěkné věci a k nim patří i pěkné a vkusné kabelky.

Výběr kojící podprsenky: 4 tipy, jak vybrat tu správnou podprsenku pro kojení

Výběr kojící podprsenky: 4 tipy, jak vybrat tu správnou podprsenku pro kojení

Během kojení je potřeba počítat s tím, že budete používat speciální kojící podprsenky. Ty se od klasických podprsenek v lecčems liší. A je nutné si tak dát záležet i na jejich výběru, aby vám dokonale padly a byly pohodlné.

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

Je samozřejmé, že během těhotenství musí nastávající maminky alespoň na čas změnit svůj šatník. Oblečení, na které byly zvyklé, jim totiž s rostoucím bříškem a dalšími fyziologickými změnami bude příliš těsné, po čase se do něj již vůbec nedostanou. Těhotenské oblečení by mělo být pokud možno volné …