verze pro tisk

Uspořádejte svým dětem nezapomenutelnou oslavu narozenin v oblíbeném zábavním parku v Brně

28. červen 2016

Snad každý z nás rád vzpomíná na dětská léta, narozeniny a akce, které nám rodiče při těchto událostech uspořádali. Máte-li doma nyní malá děcka, určitě jim dopřejte podobný, ba snad ještě větší zážitek. Skvělá narozeninová oslava se dá uspořádat v zábavním parku, který vznikl v Brně – Slatině.


Zdroj: brunofamilypark.czZdroj: brunofamilypark.cz

Pro narozeninové oslavy můžete vybírat z 5 tématických salonků

Zábavní park BRuNO, jak se oficiálně jmenuje, je přímo ideální pro oslavu typu narozeninových party pro děti. Je výjimečný v tom, že si děcka mohou užívat vždy ve vybraném salonku, který je tématicky pojatý. Je zde salonek Cirkus, dále pak salonky Princezny, Les, Formule a Vesmír. Celkem tedy 5 narozeninových místností.

V parku najdete řadu skvělých atrakcí pro děti každého věku

To samozřejmě není jediný důvod, proč zvolit právě zábavní park ve Slatině. Děti se tu mohou vyřádit na několika desítkách unikátních atrakcí. Nechybí zde ani velký herní labyrint, plovoucí lodičky či třeba kreativní dílny, kde si zručné děti mohou samy něco vyrobit.

Odpočinout si můžete v tamní restauraci

Zábavní park nenudí ani rodiče. Můžete sem dokonce přijít i sami bez dětí. Součástí centra je totiž také výtečná Restaurace Brno – Slatina s názvem Hnízdo, která má samostatný vstup, takže nemusíte nutně procházet skrz zábavní park.

Restaurace nabízí moderní gastronomii. Dá se sem zajít na romantickou večeři, ale i na oběd s celou rodinou a přáteli. K dispozici je velká letní terasa, v jejíž blízkosti nechybí ani dětské hřiště a altánek.

Do zábavního parku BRuNO se snadno dostanete MHD, z centra města sem jezdí třeba trolejbusy č. 31 a 33. Samozřejmě sem můžete přijet i vlastním automobilem, zaparkovat se dá snadno na prostorném parkovišti, které k zábavnímu parku přiléhá.

Dopřejte svým malým ratolestem skvělou narozeninovou oslavu v zábavním parku BRuNO v Brně – Slatině. Určitě na ni budou rády vzpomínat celý zbytek života.

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

V čem vaše děti usnou nejlépe? No přeci v povlečení s motivy z jejich oblíbených filmů

V čem vaše děti usnou nejlépe? No přeci v povlečení s motivy z jejich oblíbených filmů

Kvalitu spánku ovlivňuje celá řada faktorů. Zatímco dospělým stačí pohodlné lůžko, děti jsou v tomto směru o trochu náročnější. Proto nesmíte zapomínat ani na detaily, mezi něž patří výběr vhodného povlečení.

Dětskou inteligenci a dovednosti pomáhají rozvíjet hračky už od nejútlejšího věku

Dětskou inteligenci a dovednosti pomáhají rozvíjet hračky už od nejútlejšího věku

Na rozvoj dítěte má vliv celá řada aspektů. Hlavní roli hraje samozřejmě samotné rodinné zázemí a okolí. Inteligenci i motorické dovednosti se ale děti učí i z hraček. Ideální je, pokud si s nimi hrají už od raného mládí.

Výživa pro kojence a malé děti

Výživa pro kojence a malé děti

U kojenců a malých dětí je velmi důležité dodržovat pravidelnou a vyváženou stravu. V případě, že bychom dětem v nejútlejším věku nedopřávali potřebné množství stravy, nedostávalo by se jim vitamínů a látek, které jsou potřebné pro jejich správný vývoj. V obchodech je dnes k dostání velké množství p…

Vybíráme jméno: Jaké jsou možnosti?

Vybíráme jméno: Jaké jsou možnosti?

Možností je nespočet. Záleží, jak až moc chcete, aby váš potomek svým jménem vyčníval, či se vezl s davem všech těch Jakubů a Terez. Jak moc je pro vás důležité zachovat rodovou tradici a mít dalšího Bořivoje v rodině...