verze pro tisk

Pomůcky a strava pro kojence

2. říjen 2012

Pro své děti chceme vždy jen to nejlepší. Dvojnásob by to mělo platit v době kojení. Ženy, které očekávají narození potomka, by se měly připravit na období kojení a pořídit si všechny potřebné pomůcky, které jim usnadní péči o dítě. 
V minulosti byl problém sehnat opravdu kvalitní a cenově přijatelné pomůcky pro malé děti. Platilo to zejména o dudlících, které často byly nevhodné a pro malá děcka nepohodlné. Potíže nastávaly také se sháněním vhodných kojeneckých lahví. Dnes už se naštěstí dají tyto produkty pořídit celkem bez větších problémů, na trhu jsou výrobky od specializovaných firem, které se zabývají prodejem kojeneckých výrobků.


Pomůcky a strava pro kojencePomůcky a strava pro kojence

Kojenecké pomůcky

Jednou z firem, která vyrábí produkty pro péči o nejmenší děti, je společnost Avent. Ta kromě jiného vyrábí právě kvalitní kojenecké lahve, které vynikají svou odolností a také ergonomickými tvary. Díky tomu maminky nemají potíže s přísunem tekutin a stravy pro své ratolesti. Firma Avent dále vyrábí také skvěle tvarované dětské dudlíky, odsávačky a mnohé další produkty, které jsou pro péči o kojence zapotřebí.
Výrobou produktů, které jsou určeny pro období kojení, se zabývá také společnost Medela, která na trhu s těmito druhy výrobků funguje již dvacet let. V nabídce značky Medela lze nalézt například speciální formovače bradavek, ale také odsávačky či misky na zachycování mateřského mléka.

Kojenecká strava Nutrilon

Kromě výše uvedeného vybavení je velmi podstatné kojencům podávat vhodnou stravu. Alternativou k mateřskému mléku mohou být přípravky značky Nutrilon. Ta vyrábí kojeneckou výživu, která obsahuje všechny nezbytné vitamíny, minerály a živiny, jež děti v období kojenectví potřebují pro svůj správný vývoj. Náhradní výživu dnes používá velké procento maminek. Kvalitní kojenecká mléka značky Nutrilon jim dodá jistotu, že jejich maličkým bude chutnat a tělíčku se bude dostávat všech potřebných látek.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výživa pro kojence a malé děti

Výživa pro kojence a malé děti

U kojenců a malých dětí je velmi důležité dodržovat pravidelnou a vyváženou stravu. V případě, že bychom dětem v nejútlejším věku nedopřávali potřebné množství stravy, nedostávalo by se jim vitamínů a látek, které jsou potřebné pro jejich správný vývoj. V obchodech je dnes k dostání velké množství p…

Má strava ženy vliv na pohlaví miminka?

Má strava ženy vliv na pohlaví miminka?

Možná jsou to jen babské rady, které můžeme brát s rezervou. Avšak několik studií se snažilo prokázat, že strava, kterou před těhotenstvím žena přijímá, může mít vliv na pohlaví jejího miminka.

Vegetariánská strava v těhotenství

Vegetariánská strava v těhotenství

Vegetariánství (případně veganství) je současným evropským trendem mnoha lidí. Někteří tento styl vyznávají z humánních důvodů, jiní upřednostňují zdravotní aspekty, a někteří oba důvody.

Bezproblémové kojení: Několik tipů, jak na to

Bezproblémové kojení: Několik tipů, jak na to

Ačkoliv neplatí žádné zákazy co se týče složení stravy, přesto by měla kojící maminka dbát na to, aby její strava byla kvalitní a vyvážená. Tím dodá energii a dostatek živin nejen sobě, ale právě i svému kojenému miminku.