verze pro tisk

Zábava pro děti, které již trochu odrostou: Oblíbené prvky na zahradu i do domu

20. leden 2014

Jakmile vaše děti trochu odrostou a jsou schopny se samy pohybovat, je často těžké jim najít nějakou zábavu, u níž vydrží alespoň pár desítek minut.


Zdroj: skluzavky.czZdroj: skluzavky.cz

Mnohé děti doslova hýří hyperaktivitou a je tak potřeba je během dne zabavit a potažmo i unavit tak, aby v noci v klidu spaly. Pro děti od zhruba tří až čtyř let věku jsou ideální zábavou dětská hřiště, kolotoče a trampolíny. Na nich se dokážou skvěle vydovádět.

Dětské trampolíny

Trampolína je dnes velmi oblíbeným dětským doplňkem na zahradu, některé typy se ale bez problémů dají použít také v interiéru domácnosti. Je samozřejmě zapotřebí, aby zvolená trampolína byla vhodná vzhledem k věku vašeho dítěte.

Obecně se dá říci, že trampolíny se vyrábějí pro děti od věku asi 4 let. Je nesmírně důležité, aby byly dostatečně bezpečné, ideálně s ochrannou sítí, která zabrání vypadnutí dítěte mimo skákací plochu. Vždy je samozřejmě nutné, aby při hraní byla přítomna dospělá osoba.

Kolotoče na zahradu

Dalším skvělým doplňkem na zahradu jsou kolotoče pro nejmenší. I ty jsou vhodné pro děti od 3 – 4 let. Kolotoče pro malé děti jsou řešeny tak, aby byly co nejbezpečnější.

Pakliže se rozhodnete, že svému dítěti nějaký takový kolotoč pořídíte, pak si vždy hlídejte, aby měl potřebná osvědčení a certifikace, bezpečnou konstrukci a byl také pro děti pohodlný.

Dětská hřiště – prodej na zakázku

Na zahradu se dá pořídit také celá sestava dětského hřiště. Jedná se o menší varianty prolézaček a dalších staveb, které děti znají ze školek. Obsahují třeba skluzavky, pískoviště atd.

Děti se na nich dokonale vyřádí. Moderní dětská hřiště jsou vyráběna z bezpečnějších materiálů, nežli tomu bylo v minulosti. Nejsou zde žádné ostré hrany, nikde nevyčnívají hřebíky. Pokud tak během hraní budete na své děti dohlížet, nic se jim nemůže stát.

Pro nákup můžete využít i internetové obchody. Konkrétně pro dětské hřiště – prodej na zakázku realizuje obchod skluzavky.cz. Zde najdete několik variant dětských hřišť pro děti ve věku od 3 do 12 let.

Připravte se na to, že jakmile vaše dítě začne chodit a poznávat svět, bude potřeba jej také nějak zabavit. Doma se vám tak právě kolotoče, trampolína či dětské hřiště budou zcela jistě hodit.

Komerční sdělení

-got-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tak trochu jiný porod: domácí a ambulantní porody

Tak trochu jiný porod: domácí a ambulantní porody

Pokud jste zastánkyní alternativní verze porodu, mějte na paměti možná rizika, která s sebou mohou přinést. Připravte se i na skutečnost, že na vás jako osobu budou kladeny mnohem vyšší nároky. Podstoupíte totiž větší zátěž co se péče týče. Doma vám nebude nejspíš nikdo 24 hodin denně ku pomoci.

Mléčné výrobky v těhotenství. Ano, ale které?

Mléčné výrobky v těhotenství. Ano, ale které?

Mléčné výrobky jsou zdrojem důležitých vitamínů a vápníku. Jsou to komplexní potraviny, které jsou snadno stravitelné a mají vysokou biologickou dostupnost. Je ale dobré vědět, které přesně a v jaké úpravě jsou těmi nejlepšími pro těhotnou ženu.

5 nejdůležitějších vitamínů, které brát v těhotenství

5 nejdůležitějších vitamínů, které brát v těhotenství

Právě jste zjistila, že jste těhotná. Radostnou zprávu brzy vystřídají obavy. Také si říkáte, „co bych měla dělat jinak, aby moje miminko dostalo to nejlepší“? Samozřejmě platí, že těhotenství není nemoc, ale jde o jiný stav, který klade důraz na změnu životního stylu a především větší přísun vitamí…

Pěnové puzzle pro děti

Pěnové puzzle pro děti

Všichni moderní rodiče si v dnešní době již nedokáží představit pokojíček svého děťátka bez kvalitních pěnových podložek. Pěnové puzzle se totiž staly opravdu oblíbené, a to především díky svým četným výhodám.