verze pro tisk

Pomocí ovulačního testu zjistíte, kdy máte největší šanci otěhotnět

8. listopad 2012

Rozhodla jste se, že budete mít s vaším partnerem miminko, avšak nedaří se vám otěhotnět? Možná jste pro otěhotnění zvolila špatné období. Pro zjištění, kdy je nejlepší čas na pohlavní styk s největší šancí na otěhotnění, je dobré si udělat ovulační test.


Pomocí ovulačního testu zjistíte, kdy máte největší šanci otěhotnětPomocí ovulačního testu zjistíte, kdy máte největší šanci otěhotnět

Jak funguje ovulační test

Ovulační test funguje na podobném principu jako těhotenský test. Pomocí něj žena zjistí, zda se nachází v období, které je nejvhodnější pro otěhotnění. O tom, jak otěhotnět, již bylo odborníky napsáno mnoho článků. Ženy, které si udělají ovulační test, budou ale přesně vědět, kdy nastane nejlepší doba pro početí dítěte. Ovulační test zjišťuje, jaká je pravděpodobnost ovulace, neboť zjistí míru luteinzačního hormonu, který je postupně z ženského těla vylučován do moči. Právě vzorek moči se použije pro ovulační test. V případě, že je výsledek testu pozitivní, znamená to, že je ideální doba k pohlavnímu styku se šancí na otěhotnění. Je dobré zmínit, že ovulace u ženy obvykle nastává zhruba patnáct dní od poslední menstruace.

Doplňky, které podporují plodnost ženy

Žena, která není schopna dlouhodobě otěhotnět, by se měla poradit se svým gynekologem. Ten jí může doporučit i různé podpůrné přípravky a doplňky stravy, které stimulují organismus a pomáhají mu k tomu, aby snadněji dosáhl otěhotnění. Kromě běžných vitamínů tyto doplňky mohou obsahovat také speciální vitamíny, které jsou určeny pro podporu plodnosti ženy. Účinnými látkami jsou v těchto případech zejména L-carnitine a coenzyme Q10. Balení doplňků s těmito účinnými látkami jsou dnes k dostání ve většině kvalitních obchodů, které se zaměřují na těhotné ženy.
Přejeme vám, aby vaše úsilí otěhotnět bylo úspěšné a již brzy jste se stala maminkou krásného a zdravého dítěte.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Když nejde otěhotnět přirozeně:Jaké máte možnosti?

Když nejde otěhotnět přirozeně:Jaké máte možnosti?

Nedaří se vám otěhotnět? S tímto problémem se potýká určité procento párů. Pokud vám to nejde pár měsíců, pak nezoufejte. Většina lékařů se situací zabývá až ve chvíli, kdy se pár marně pokouší počít jeden rok. Jaké máte v takovémto případě možnosti? Co vás čeká za vyšetření a jaké příčiny může mít …

Vše o těhotenském testu

Vše o těhotenském testu

Jste těhotná? Nejlepším a nejrychlejším způsobem, jak se opravdu utvrdit ve své domněnce, je použít těhotenský test.

Možné způsoby, jak zaručeně otěhotnět

Možné způsoby, jak zaručeně otěhotnět

To, zda otěhotníte či ne, ovlivňuje mnoho faktorů. Stres a správné stravovací návyky jsou jedněmi z nich.

Utrogestan: jak užívat a s čím vším umí pomoci?

Utrogestan: jak užívat a s čím vším umí pomoci?

Čekáte své první miminko a lékař vám při kontrole předepsal Utrogestan? Nebo se vám nedaří otěhotnět a tento lék máte brát na úpravu cyklu? Co je vlastně zač a s čím vším umí pomoci?