verze pro tisk

Zlomeniny v těhotenství? S hojením může pomoci Femoralex

16. červenec 2013

Těhotenství je krásné období, které by si nastávající maminka měla co nejvíce užívat. Bohužel ani v něm se však leckdy nevyhneme úrazům. Díky tomu, že i v požehnaném stavu mnoho maminek sportuje, může dojít také ke zlomeninám. Je to velmi nepříjemné, zlomená kost vás totiž vyřadí z normálního provozu na měsíc i déle. Máte obavy, že díky těhotenství vám kost špatně sroste? Bojíte se nedostatku vápníku a delšího hojení zlomeniny? Pak vyzkoušejte Femoralex.


Zlomeniny v těhotenství? S hojením může pomoci FemoralexZlomeniny v těhotenství? S hojením může pomoci Femoralex

Jen vápník nestačí

Už odmala nám rodiče vtloukali do hlavy, že musíme jíst hodně vápníku, abychom měli zdravé a silné kosti. To bezpochyby platí, v těhotenství dvojnásob. Jenže jen samotný vápník ke zdravým kostem nestačí. Sám o sobě se totiž může ukládat do arterií. Nejenže to pak zvýšuje riziko infarktu, také nám to ale v boji se zlomeninami nijak nepomůže. Vápník je potřeba doplnit vitamíny K a D, které zajistí jeho ukládání a správné vstřebávání v kostech. Femoralex právě tyto látky obsahuje.

Femoralex pro silné kosti

Femoralex je italský doplněk stravy vyvinutý společností PharmaSuisse. Jeho cílem je zlepšit průběh hojení zlomenin a napomoci v boji s osteoporózou. Jeho součástí jsou vitamíny D3 a K2. Ty pomáhají vápník z potravy uložit do kostí a udržet jeho správnou hladinu v krvi.

Femoralex dále obsahuje mléčnou bílkovinu laktoferin. Ta dle vědeckých studií napomáhá vzniku kostních buněk důležitých pro tvorbu kostní hmoty. Femoralex je tedy při zlomených kostech vynikajícím pomocníkem. Seženete ho bez předpisu, balení obsahuje 30 tablet.

Bojujme s osteoporózou

Osteoporóza se dříve objevovala zejména ve vyšším věku. Současný rychlý životní styl však přivádí do ordinací lékařů stále mladší pacienty. Lze vůbec toto onemocnění způsobené řídnutím kostí nějak potlačit? Je nevyhnutelné?

Kosti se věkem stávají křehčími. Dostatek pohybu a správná životospráva jsou základní prevencí proti osteoporóze. Vhodným doplňkem se pak může stát Femoralex. Ten díky svému složení pomáhá udržet kosti silné a zpomaluje jejich řídnutí.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Utrogestan: jak užívat a s čím vším umí pomoci?

Utrogestan: jak užívat a s čím vším umí pomoci?

Čekáte své první miminko a lékař vám při kontrole předepsal Utrogestan? Nebo se vám nedaří otěhotnět a tento lék máte brát na úpravu cyklu? Co je vlastně zač a s čím vším umí pomoci?

Psychika a těhotenství: co vás může potkat?

Psychika a těhotenství: co vás může potkat?

Těhotenství je období plné změn. Nemění se jen vaše tělo, ale také vaše psychika. S čím vším se můžete setkat? Je normální pociťovat deprese, vztek, náhlé změny nálad a podobné výkyvy v psychice?

Špinění v těhotenství: co může značit?

Zná to mnoho těhotných žen. Dojdete si na toaletu a na spodním prádle vás překvapí červená či hnědá skvrna. Zatrne ve vás, krvácíte. Co může znamenat špinění v těhotenství? Kdy se objevuje? Jak vážné to může být? Musím jít k lékaři nebo ne?

Obrácená poloha plodu: lze nějak pomoci miminku k přetočení?

Obrácená poloha plodu: lze nějak pomoci miminku k přetočení?

Miminka se ke konci těhotenství otáčí hlavičkou dolů. To je pravděpodobně dáno gravitací proto, že hlavička je nejtěžší. Někdy se ale stane, že to miminku z nějakého důvodu nejde. V době, kdy máte rodit, je přibližně 95% plodů hlavičkou dolů, 4% jsou v poloze podélné koncem pánevním a jen 1% je v po…