verze pro tisk

Podpora těhotenství: jak otěhotnět

18. leden 2013

Stále více žen má problémy s otěhotněním. Tak přirozená věc, přesto se potíže s otěhotněním týkají každým rokem většího množství žen. Na vině může být mnoho faktorů. Odborníci se domnívají, že to může být nejen důsledkem špatné životosprávy, ale také celkovými návyky a současným překotným stylem života.


Podpora těhotenství: jak otěhotnětPodpora těhotenství: jak otěhotnět

Pro otěhotnění je důležité zdravě žít a jíst

Jak otěhotnět - tuto otázku si kladou mladé ženy stále častěji. Aby se zvýšila šance na bezproblémové otěhotnění, je především nutné mít zdravou životosprávu a návyky. Tělo budoucí maminky potřebuje nezbytné vitamíny a mnoho dalších látek. V momenty, kdy ženy zjistí problémy při snaze otěhotnět, je vhodné okamžitě konzultovat všechny možnosti s odborníky. Ti jim mohou kromě tradičních metod doporučit i různé alternativní metody. Důležitá je hlavně kontrola stavu ženy, a to i v případě, že se jí již podaří otěhotnět. I po otěhotnění je zde totiž mnoho rizik, které tento požehnaný stav mohou zkomplikovat.

Bylinné přípravky pro podporu těhotenství mohou být dobrou alternativou

Jako alternativu, která může ženám pomoci snadněji otěhotnět, lze použít moderní bylinné přípravky, které cíleně působí na podporu plodnosti žen. Obsahují zpravidla látky, které jsou pro období těhotenství velmi důležité, například se jedná o kyselinu listovou, koenzym Q10 apod. Takovéto přípravky lze dostat v běžných lékárnách i u specialistů, kteří se zabývají těhotenstvím.

Komerční sdělení

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3.12 hvězdiček / Hodnoceno: 8x


Reklama

[Nahoru ↑]

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Možné způsoby, jak zaručeně otěhotnět

Možné způsoby, jak zaručeně otěhotnět

To, zda otěhotníte či ne, ovlivňuje mnoho faktorů. Stres a správné stravovací návyky jsou jedněmi z nich.

Pomocí ovulačního testu zjistíte, kdy máte největší šanci otěhotnět

Pomocí ovulačního testu zjistíte, kdy máte největší šanci otěhotnět

Rozhodla jste se, že budete mít s vaším partnerem miminko, avšak nedaří se vám otěhotnět? Možná jste pro otěhotnění zvolila špatné období. Pro zjištění, kdy je nejlepší čas na pohlavní styk s největší šancí na otěhotnění, je dobré si udělat ovulační test.

Chcete otěhotnět? Počítejte si plodné dny.

Chcete otěhotnět? Počítejte si plodné dny.

Vaším velkým přáním je mít miminko. Možná se vám ale stále nedaří otěhotnět. Jednou z příčin je zřejmě fakt, že jste minula ty správné dny. K tomu je dobrým pomocníkem menstruační kalendář, kam si pravidelně zaznamenáte své „plodné dny“ a ovulaci.

Když nejde otěhotnět přirozeně:Jaké máte možnosti?

Když nejde otěhotnět přirozeně:Jaké máte možnosti?

Nedaří se vám otěhotnět? S tímto problémem se potýká určité procento párů. Pokud vám to nejde pár měsíců, pak nezoufejte. Většina lékařů se situací zabývá až ve chvíli, kdy se pár marně pokouší počít jeden rok. Jaké máte v takovémto případě možnosti? Co vás čeká za vyšetření a jaké příčiny může mít …